RD Hluboká nad Vltavou

Parametry nabídky

Číslo zakázky 1192
Datum vložení 27.11.2023
Datum aktualizace 13.03.2024
Transakce Prodej
Druh nemovitosti Rodinné domy a vily
Dispozice 2 x 3+1
Rozloha 611
Ulice Na Vyhlídce
Kraj Jihočeský
Okres České Budějovice
Město Hluboká nad Vltavou
Energetický štítek G
Cena 13500000 CZK
za objekt, vč. provize RK

Detailní popis

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům nacházející se z jedné nejlepších a nejklidnějších lokalit města Hluboké nad Vltavou v ul. Na Vyhlídce. Momentálně je RD řešen o velikosti 2 bytových jednotek 3+1 a 3+1 se samostatným vchodem. Celková výměra pozemku je 611 m2 a z toho zastavěná plocha je 154 m2, užitná plocha 240 m2. Sítě – voda a kanalizace obecní, plyn, elektřina 240/380 V.

Dispozice:

1. NP (3+1) po rekonstrukci - okna plastová, podlaha – dlažba, plovoucí, vytápění podlahou. Kuchyně – kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči zn. Miele (myčka, sklokeramická deska, digestoř, el. trouba, lednice), koupelna – vana, sprchový kout, samostatné WC, chodba – vestavěná skříň na míru.

2. NP (3+1) k rekonstrukci – okna dřevěná, podlaha – dlažba, parkety, vytápění ústřední plynové – radiátory, krb, bez kuchyňské linky, terasa.

Obě bytové jednotky možno propojit společným schodištěm. RD má novou střechu a je připraven na zateplení. Je vytvořena nová studie na rekonstrukci RD s třemi variantami kde přibude i dvojgaráž a venkovní bazén. Energetický štítek - třída G (Bude dodán majitelem). Toto místo vyniká krom lokality jedinečným výhledem na zámek a vyhlídkou na přilehlé okolí. V místě veškerá občanská vybavenost. Spojení autobusem, vlakem. Vzdálenost do Č. Budějovic 10 km.