SLUŽBY

Naše realitní a obchodní společnost REALITY CHMELAŘ s.r.o. je rodinná společnost a klademe důraz na osobním přístupu ke každému klientovi.

Všichni naši makléři jsou profesionálové v oboru a jsou odborně vyškoleni na nejvyšší možné úrovni.

Naše společnost zajišťuje především zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí.

Pro naše klienty zajišťujeme výhodné financování nemovitostí u předních renomovaných bankovních domů. Dokážeme financovat i družstevní byty a v neposlední řadě nabízíme přímý výkup nemovitostí a pozemků za hotové!

Naše společnost Vám zdarma nacení Vaši nemovitost a poskytne příslušné poradenství.

Zajistíme Vám vyhotovení znaleckého posudků jak tržních tak vyhláškových, taktéž zajistíme zaměření nemovitostí a geometrického zaměření nemovitostí.

Zajistíme vyhotovení daň. přiznání pro účely Finančního úřadu.

Zajistíme zpracování PENB.

Dále zajišťujeme právní servis při našich poskytovaných službách renomovanou advokátní společností Capl & Souček v zastoupení panem Mgr. Martinem Caplem.

Inzerujeme na odborných realitních servrech, v tisku, v tišteném realitním katalogu a na vývěsných tabulích.

Velmi dbáme na poskytování kvalitních a spolehlivých služeb spojených s prodejem nebo pronájmem nemovitostí. Protože nákup či pronájem nemovotosti s sebou přináší komplikované právní, finanční a danové záležitosti. My jsme schopni tyto záležitosti vyřešit za Vás.

Pokud se rozhodnete pro koupi, prodej či pronájem nemovitosti s naší společností REALITY CHMELAŘ s.r.o., budeme rádi, když využijete právě našich služeb. Slibujeme, že se Vám vždy dostane osobního a vstřícného jednání. Neslibujeme nemožné.


Jaromír Chmelař

Jednatel společnosti